eCorpoNet - System Bankowości Korporacyjnej
 1. Sprawdź czy używasz szyfrowanego połączenia

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?
 2. Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce)

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny (adresu) ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?

Logowanie do systemu eCorpoNet

 1. Chroń swoje hasła!
 2. Nie udostępniaj nikomu haseł jednorazowych
 3. Nie odpowiadaj na e-maile zachęcające do ujawnienia danych i haseł
 4. Podawaj hasła wyłącznie aby autoryzować transakcję
 5. Nie podawaj haseł na stronie bez certyfikatu
 6. Zanim podasz hasło - sprawdź certyfikat strony
Komunikaty Banku


NOWA WERSJA SYSTEMU eCorpoNet


Szanowni Klienci, Miło nam poinformować, że od dnia 01.11.2022 r. Klienci korzystający z bankowości elektronicznej eCorpoNet mogą korzystać z nowej wersji tej aplikacji.. Nowa wersja systemu eCorpoNet spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, pozwala na korzystania z usługi w przeglądarce internetowej, nie wymaga instalowania oprogramowania Java.. Nowy eCorpoNet dostępny będzie w zakładce ZALOGUJ SIĘ na stronie głównej Banku oraz na obecnej stronie logowania do bankowości elektronicznej eCorpoNet. Przed rozpoczęciem korzystania z nowej wersji bankowości elektronicznej eCorpoNet prosimy o zapoznanie się z dokumentacją.. Nowa wersja wymaga instalacji wtyczki w przeglądarce oraz oprogramowania SignNetHost dla użytkowników korzystających z podpisu kwalifikowanego. Szczegóły dostępne na stronie logowania.

WAŻNE !!! Stara wersja bankowości elektronicznej eCorpoNet dostępna tylko do 07.11.2022r.Ograniczenia w płatnościach do / z Rosji i Białorusi

W związku ze zmieniającymi się dynamicznie sankcjami nakładanymi na Rosję i na Białoruś informujemy, że nasz bank nie gwarantuje przeprowadzenia transakcji finansowych powiązanych z ww. krajami. Należy liczyć się z odrzuceniem płatności przez bank z / do ww. krajów. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, sankcje nakładane przez Unię Europejską, Stany Zjednoczone, inne organizacje międzynarodowe oraz przez poszczególne kraje, w zależności od rozwoju sytuacji, mogą podlegać dalszym rozszerzeniom.


Komunikat Tarcza Finansowa PFR 2.0 – rozliczenie i umorzenie subwencji.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej:
https://bspszczyna.pl/aktualnosci/rozpoczyna-sie-proces-rozliczenia-i-umorzenia-subwencji-dla-mikrofirm-w-ramach-tarczy-finansowej-pfr-2-0Podstawowe zasady dotyczące wykonywania transakcji bankowych w internecie

Więcej informacji dotyczących bezpieczeństwa systemu bankowości internetowej na stronie http://zbp.pl/dla-konsumentow/bezpieczny-bank

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości bardzo prosimy o kontakt z Bankiem.

Szanowni Państwo

Bank Spółdzielczy w Pszczynie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych każdy zleceniodawca przelewów zobowiązany jest do umieszczania na zleceniu przelewu następujących informacji:
•numeru rachunku zleceniodawcy oraz odbiorcy,
•pełnej nazwy/imienia i nazwiska zleceniodawcy,
•pełnej nazwy/ imienia i nazwiska odbiorcy,
•pełnego adresu zleceniodawcy: miasta, nazwy ulicy z numerem domu i lokalu.

Uwaga! Przelewy z brakującymi lub błędnymi informacjami o zleceniodawcy lub odbiorcy ze względu na obowiązki wynikające ze wskazanego powyżej rozporządzenia mogą być:
•opóźnione w wykonaniu zleconego przelewu,
•odrzucone,
•wstrzymane.

W związku z powyższym prosimy o zwrócenie uwagi przy wypełnianiu dyspozycji papierowych oraz płatności dokonywanych za pośrednictwem bankowości elektronicznej czy posiadają one wszystkie niezbędne dane, oraz o podawanie pełnych informacji kontrahentom lub osobom, od których otrzymują Państwo przelewy.